Michał
!

iPhone z zewnętrzną klawiaturą…:)

Michał | 19:40 | 24.03.2009

Brak miniatury

Film przedstawia możliwość korzystania z iPhone za pomocą zewnętrznej klawiatury. iPhone na filmie nie ma zrobionego JailBreak'a.

!

Ciekawy głośniczek:)

Michał | 14:31 | 24.03.2009

Brak miniatury

Buffalo - Japońska firma znana z zaawansowanych rozwiązań technologicznych zaprojektowała ciekawy głośniczek dla iPod/iPhone. Głośniczek ten jest w kształcie kosteczki:) Kosteczka ta nie służy tylko jako głośnik, ale także jako podstawka do iPod'a nano:) Cena to ok 33$. Kosteczka będzie dostępna w kilku kolorach. Sprzedaż rozpocznie się w ciągu miesiąca:)

!

Synchronizowanie notatek – czyli kolejna nowość w 3.0

Michał | 18:13 | 22.03.2009

Brak miniatury

Kolejną nową funkcją w firmware 3.0 jest synchronizowanie notatek, które mamy na iPhone z komputerem:)

!

Spotlight – nowa funkcja w firmware 3.0

Michał | 13:10 | 21.03.2009

Brak miniatury

Spotlight to nowa funkcja jaka została wprowadzona w iPhone OS 3.0. Wpisujemy jakieś słowo, a funkcja przeszuka nam całego iPhone w poszukiwaniu danego wyrazu:) Niżej filmik z działaniem tej funkcji:)