!
!
Ciekawy głośniczek:)
Michał | 14:31 | 24.03.2009
Buffalo - Japońska firma znana z zaawansowanych rozwiązań technologicznych zaprojektowała ciekawy głośniczek dla iPod/iPhone. Głośniczek ten jest w kształcie kosteczki:) Kosteczka ta nie służy tylko jako głośnik, ale także jako podstawka do iPod'a nano:) Cena to ok 33$. Kosteczka będzie dostępna w kilku kolorach. Sprzedaż rozpocznie się w ciągu miesiąca:)
WPISY: POPRZEDNIE || NASTĘPNE


