Michał | 15:13 | 27.03.2009
Konferencja Apple Worldwide Developers Conference odbędzie się w San Francisco od 8 do 12 czerwca 2009 r. Prawdopodobnie na konferencji zostanie zaprezentowana pełna wersja nowego iPhone OS 3.0, a także nie wykluczone, że zostanie zaprezentowany nowy iPhone. Zaproszenie kosztuje 1595.00$... Jeżeli się pośpieszymy i kupimy zaproszenie przed 24 kwietnia możemy zaoszczędzić 300$
Michał | 16:08 | 25.03.2009
Firma Electronic Arts podczas GDC (Game Developer Conference) ogłosiła 17 nowych gier dla iPhone i iPod Touch! Wszystkie mają zostać wpuszczone do sprzedaży w 2009 r.! Lista gier:
Tiger Woods
FIFA
Madden
NBA Live
Spore Creatures
Mystery Mania
Wolfenstein RPG
American Idol
Command & Conquer
SSX
Connect Four
Battleship
Need for Speed
Sims 3
RISK
Monopoly classic
Clue
Michał | 15:35 | 25.03.2009
CyDelete - jest to narzędzie dzięki, któremu będziemy mogli usuwać aplikacje z Cydia bezpośrednio ze SpringBoard'u:) Po zainstalowaniu tego narzędzia nie będziemy już musieli wchodzić w Cydia za każdym razem, kiedy będziemy chcieli usunąć aplikację. Po prostu przytrzymujemy jakąś ikonkę i czekamy aż wszystkie zaczną drgać i naciskamy na krzyżyk przy aplikacji, która mamy zamiar usunąć. Robimy dokładnie tak samo jak przy usuwaniu gier bądź ...
Michał | 20:26 | 24.03.2009
iBrowser - to aplikacja dzięki, której za pomocą przeglądarki internetowej dostaniemy się do plików naszego iPhone:) Wchodzimy w aplikację naciskamy przycisk "Start Device" i zobaczymy adres, który należy wpisać w przeglądarce internetowej (Mac lub PC). Wpisujemy adres i naciskamy "enter". Po chwili zobaczymy nasze pliki:) Za każdym razem jak wchodzimy w aplikację mamy inny adres do przeglądarki. Możemy oglądać nasze pliki, a także je pobrać ...