Michał
!

[Cydia] Cracked Screen

Michał | 16:25 | 20.03.2009

Brak miniatury

Cracked Screen to aplikacja do symulowania uszkodzeń naszego iPhone:) Robimy screenshot'a naszego SpringBoard'u, uruchamiamy aplikację i na samym dole widzimy opcję "Open Image Picker" - naciskamy i wybieramy obrazek (screenshot zrobiony wczesniej). Teraz możemy dać komuś nasz telefon i powiedzieć mu aby się nim pobawił jeżeli tylko chce:D Gdy dotknie wyświetlacza obraz się całkowicie popsuje i wygląda na to że ktoś nam wyświetlacz zespół:D Gdy ...

!

[OS 3.0] Apple zwiększa bezpieczeństwo kopii zapasowych!

Michał | 12:00 | 20.03.2009

Brak miniatury

Firma Apple nie ujawniła wszystkich nowych funkcji jakie zostały wprowadzone w iPhone OS 3.0. Jeszcze jedną nowością jet to, że możemy zabezpieczyć naszą kopie zapasową hasłem i nie musimy się obawiać o nasze dane w przypadku kradzieży danych gdyż iPhone poprosi o hasło:) Po 10 błędnych próbach wpisania hasła usunie nam się kopia zapasowa:)

!

LG producentem wyświetlaczy dla nowych iPhone’ów?

Michał | 11:32 | 20.03.2009

Brak miniatury

W internecie pojawiły się informacje na temat produkcji wyświetlaczy OLED dla nowych iPhone'ów przez firmę LG. Firma LG ma także produkować wyświetlacze dla nowych komputerów Apple.

!

Gadu – gadu dla iPhone:)

Michał | 15:37 | 19.03.2009

Brak miniatury

Dziś w AppStore pojawiła się aplikacja "gadu - gadu". Sama aplikacja jest darmowa jednak korzystanie z niej już nie...:( Pierwszy tydzień jest za FREE, następny za 1zł, 4zł - kosztuje 30 dni korzystania z aplikacji, abonament na 90 dni to koszt 9zł. Po pobraniu mamy pełny dostęp do naszego konta GG. Aplikacja oferuje: ~zmiana opisu i statusu ~przeglądanie w katalogu publicznym ~archiwum rozmów ~dodawanie, usuwanie oraz blokowanie kontaktów ~import, export ...