Jailbreak iPhone OS 3.0 Beta 4
Michał | 16:02 | 3.05.2009
Ze strony www.quickpwn.com możemy pobrać wersję programy QuickPWN, dzięki któremu przejdziemy w tryb jailbreak ( iPhone, iPhone 3G oraz iPod touch 1G). Możliwe jest to z urządzeniami, które mają zainstalowane oprogramowanie iPhone OS 3.0 BETA 4. Dalej nie instaluje nam się Cydia, ale jeżeli chcecie dostać się do plików systemowych to już jest to możliwe. Oczywiście wszystko robicie na własną odpowiedzialność.
Project Pink..;)
Michał | 17:10 | 29.04.2009
Wczoraj pisaliśmy o rozmowach firmy Apple z Verizon. Według plotek mają powstać dwa nowe urządzenia. Według najnowszych plotek firma Verizon prowadzi rozmowy nie tylko z Apple, ale także z firmą Microsoft... Nowopowstałym urządzeniem miało być urządzenia i nazwie Projekt Pink. Urządzenie to posiadałoby ekran dotykowy, funkcje multimedialne, system Windows Mobile.
WPISY: POPRZEDNIE || NASTĘPNE


