iPhone OS 3.0 w wersji 4 beta
Michał | 16:34 | 29.04.2009
Większość z was, która interesuje się tamatyką iPhone'a zauważyła, że nowe wersje beta wydawane są przez firmę Apple co dwa tygodnie. Zgodnie z tradycją, dziś pojawiła się już 4 beta oprogramowania iPhone OS 3.0, wraz z SDK 3.0. Pojawiła się także nowa wersja Pre-release iTunes 8.2. Aby móc obsługiwać urządzenie z wgraną wersją oprogramowanie OS 3.0 4 beta, konieczne jest zainstalowanie tej właśnie wersji iTunes. ...
Nowe urządzenia…?!
Michał | 16:23 | 28.04.2009
Według BusinessWeek firma Apple zawarła porozumienie z firmą Verizon (drugi operator w USA). Mają powstać dwa nowe urządzenia iPhone Lite i Media Pad.
iPhone Lite - ma być tańszy i mniejszy.
Media Pad - umożliwi nam słuchanie muzyki, oglądanie zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości. Będzie miał możliwość łączenia się z internetem, ale tylko za pośrednictwem WiFi.
To wszystko narazie plotki... Oby dwa urządzenia wydają się bardzo mało ...
WPISY: POPRZEDNIE || NASTĘPNE


