Michał
!

Lepsze zdjęcia w firmware 3.0?!

Michał | 17:38 | 6.05.2009

Brak miniatury

Odkryto, że urządzenie z wgranym firmware 3.0 robi lepsze zdjęcia od starszych wersji oprogramowania. Niżej zamieszczam dwa zdjęcia zrobione urządzeniem z wgranym softem 2.2.1 i 3.0. Porównajcie sami;)

!

NFS Undercover w AppStore!

Michał | 17:33 | 6.05.2009

Brak miniatury

Ci, którzy czekali na Need for Speed Undercover mają powody do radości, mianowicie gra pojawiła się w internetowym sklepie AppStore! Jej koszt to 9,99$ Myślę, że gra jest warta swojej ceny;) Możecie ją pobrać klikając TUTAJ

!

Ciekawa mata;)

Michał | 15:55 | 5.05.2009

Brak miniatury

Jeżeli jesteś fanem iPhone i chcesz podkreślać swoją pasję w każdy możliwy sposób - to właśnie jest coś dla Ciebie. Na tej stronie możemy zakupić matę. Koszt to 50$.

!

Kolejna wizja iPhone…

Michał | 17:11 | 4.05.2009

Brak miniatury