Michał
!

Musisz zbać o temperature swojego iPhone’a:D

Michał | 14:47 | 15.05.2009

Brak miniatury

Trudno mi było w to uwierzyć, gdy czytałem to po raz pierwszy, ale to jest prawda;) Mianowicie jeżeli nasz iPhone przekroczy temperaturę 45º C, to pojawi się komunikat, który zamieszczam niżej;) Jeżeli już jakoś uda nam się rozgrzać iPhone'a do takiej temperatury, będziemy mogli wykonywać tylko połączenia awaryjne.;)

!

iPhone 3G Pro Air

Michał | 15:54 | 8.05.2009

Brak miniatury

Koncepcja nazywa się iPhone 3G Pro Air

!

Ciekawe majtki:D

Michał | 18:21 | 6.05.2009

Brak miniatury

Wczoraj pisaliśmy o wycieraczce dla iPhonowych maniaków, teraz pojawiły się bardzo ciekawe majtki dla fanatyków iPhone;) Naprawde super sprawa:D

!

Sims 3 dla iPhone’a

Michał | 17:56 | 6.05.2009

Brak miniatury

Wraz z zaprezentowaniem wersji beta oprogramowania iPhone OS 3.0 firma EA Games wspomniała o grze Sims 3 w wersji dla iPhone. EA Games udostępniło kilka sreen'ów z gry;) Zamieszczam je niżej;)