PingPongSolo Anaglyph 3D [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

W naszym kraju nie brakuje fanów tenisa stołowego. Znajdzie się również bardzo wielu zawodników poważnie zajmujących się tą dyscypliną. Na pewno każdy z Was chociaż raz w życiu miał do czynienia z tym sportem. Zapewne domyślacie się, że mam kilka kodów na aplikacje związaną właśnie z tym sportem. Dzisiaj rozdaję kody na PingPongSolo Anaglyph 3D.

PingPongSolo Anaglyph 3D jest dość rozbudowaną grą, w której mamy bardzo wiele możliwości. Do naszej dyspozycji jest wiele rodzajów rakietek oraz piłeczek. Naszym zadaniem jest odbijanie piłeczki za pomocą rakietki, która występuje w postaci naszego iPhone’a. Oczywiście musimy go trzymać w taki sam sposób jak rakietkę, bo bez tego nic nie zdziałamy.

Ciekawą opcją jest możliwość włączenia trybu 3D, dzięki któremu piłeczka dosłownie będzie wyskakiwała nam poza ekran. Jednak, aby uzyskać taki efekt musimy posiadać specjalne okulary wspierające tą technologię.

UWAGA!
Do rozdania mam tylko cztery kody na tą aplikację, więc warto się spieszyć. Wystarczy jedynie skomentować powyższy wpis.

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 119
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 10 października 2011, 15:15.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , ,

5 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  juras

  poproszę o kodzik 😉

 2. avatar

  NoVy

  Bla bla 🙂

 3. avatar

  ostry13

  ja po kodzik :>

 4. avatar

  leonnelson

  To ja tez chce 🙂

 5. Kody promocyjne właśnie zostały wysłane 😉