QuickReply for SMS – łatka na SMS dla iPhone - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

IMG_0681Jeśli do tej pory nie korzystaliście z innych aplikacji do wysyłania wiadomości tekstowych, poza podstawową, to pewnie nie wiecie, że istnieje możliwość wysyłania szybkich sms-ów korzystając jednocześnie z innej aplikacji. Taką możliwość daje nam np.: QuickSMS($9,99) czy iRealQuickSMS.

Do dyspozycji mamy  teraz łatkę z Cydia Store o nazwie QuickReply for SMS . Aplikacja dodaje nam opcję dla standardowego programu iPhone do bezpośredniej odpowiedzi na wiadomość, nie wychodząc z programu, którego właśnie używamy (może to być Safari, gra, lub inny dowolny program). Dodatek niestety nie jest darmowy, kosztuje $2,99.

IMG_0682

Łatka oczywiście nie jest skomplikowana, dodaje nam jedynie jeden dodatkowy przycisk – Reply, po naciśnięciu którego wysuwa nam się klawiatura – teraz możemy odpowiedzieć na SMS i klikamy Send. Jak zauważyliście łatka nie jest spolszczona. przycisk Pokaż zastąpiony jest nazwą View, wyślij – Send, OK – Done. Może to być problem dla tych, którzy na co dzień nie obchodzą się z językiem angielskim, a także jest problemem wizualnym samym w sobie, jeśli kogoś razi fakt, że widoczna jest mieszanka językowa. Aplikacja nie koliduje z programem podstawowym, choć zdarza się, że po naciśnięciu Reply, nie wysuwa mi się klawiatura, wymagane jest wtedy zresetowanie Springboard.

Jeśli miałbym polecić aplikację, to radził bym zaopatrzenie się w coś lepszego – stabilniejszego, a przy okazji bardziej rozbudowanego…

Łatka co jak co, ale mimo, że dodaje taką prostą funkcję, która realnie powinna być standardowo wbudowana w iPhone OS, nie powinna kosztować więcej jak 1 dolar, tym samym biorąc pod uwagę fakt, że dodatek ma koło 30KB wielkości. Więc, czy warto – to oceńcie sami.

Autor: Adrian
Liczba odsłon wpisu: 34
Data opublikowania wpisu: niedziela, 27 września 2009, 17:27.
Kategorie: iPhone 3GS, Jailbreak, Recenzje aplikacji i gier
Tagi:

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.