[Trailer] Perfect Cell - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Chciałbym wam przedstawić bardzo krótki oraz tajemniczy trailer gry o tytule „Perfect Cell”, która nadal jest w fazie rozwoju przez dewelopera Mobigame. Z krótkiego filmiku niewiele możemy wywnioskować, jest on bardzo tajemniczy i zagadkowy.

Z opisu, który znalazłem na stronie dewelopera wynika, że zapowiada nam się całkiem niezła pozycja. A brzmi to tak…

Jesteś uwięziony w podwodnej bazie bezpieczeństwa, w której stacjonuje wiele okrętów bojowych. Terroryści obierają sobie twoją aktualną lokalizację za cel priorytetowy. Musisz użyć swoich nadprzyrodzonych mocy, aby uchronić się przed laserami oraz kulami AK-47. Na twoich barkach spoczywa los całego narodu, wszystko zależy od ciebie. Musisz stanąć do walki i powstrzymać wrogów.

Moim zdaniem wygląda to całkiem interesująco, a wy jak sądzicie? Wydaje mi się, że w miarę ładnie przełożyłem tekst z angielskiego, więc jakiś pogląd na sprawę macie.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 136
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 6 grudnia 2010, 16:37.
Kategorie: AppStore, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi: , ,

4 komentarze. Napisz komentarz

  1. Hmmm… Fajnie się zapowiada :).

  2. Fajnie, fajnie, tylko nie wiem dlaczego są te jakieś stworki na trailerze 😉

  3. Wydaje mi się, że to różowe, to twoja moc albo coś w tym stylu, którą załatwiasz ochroniarzy, bandytów, podrywasz laski i ratujesz świat xD.

  4. Bardzo możliwe, jednak tego nie wie nikt.