Saurik stał się posiadaczem Jailbreakme.com - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Wczoraj na wielu portalach mogliśmy ujrzeć informację, że domena Jailbreakme.com została sprzedana i może zostać wykorzystana w jakiś niecny sposób. Informację tą podał jeden z najbardziej rozpoznawalnych członków Dev Teamu, czyli MuscleNerd.
Jak dotąd strona Jailbreakme.com była najprostszym sposobem na wprowadzenie urządzeń z iOS w tryb Jailbreak. Wystarczyło jedynie przesunąć suwak widoczny na ekranie i gotowe.

Kilka godzin temu sprawa się wyjaśniła i już nie powinniśmy mieć powodów do obaw. Właścicielem wcześniej wspomnianej domeny stał się twórca Cydii, Jay Freeman czyli Saurik.

Jak na razie nie wiemy jakie plany odnoście Jailbreakme.com ma Saurik, jednak wydaje mi się, że profil działalności strony nie ulegnie zmianie…

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 176
Data opublikowania wpisu: sobota, 8 Październik 2011, 12:59.
Kategorie: Ciekawostki, Jailbreak, Wydarzenia
Tagi: , , , , , , , ,

3 komentarze. Napisz komentarz

  1. avatar

    Jailbreak

    Widać ze nie masz pojęcia jak wyglada ta strona. Piszesz o wersji sprzed ponad roku. Sprawdź, a pózniej coś publikuj.

  2. Jak dobrze zauważyłeś zdanie „Jak dotąd strona Jailbreakme.com była najprostszym sposobem na wprowadzenie urządzeń z iOS w tryb Jailbreak.” dotyczy sytuacji sprzed roku, jednak sądzę, że nie zrozumiałeś do końca mojego przekazu.

    Jest dokładnie napisane, że ” Jailbreakme.com była”, czyli odnoszę się do stanu ówczesnego, w którym dana witryna funkcjonowała normalnie. Aktualnie nie ma i pewnie nie będzie łatwiejszego sposobu na JB.

  3. Możliwe, że informacja, którą chciałem przekazać nie jest zbyt dobrze wyeksponowana. A inni w jaki sposób zinterpretowali moją wypowiedz? Podobnie jak anonimowy kolega?