iClassic dostępny w Cydia Store - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Opisywałem jakiś czas temu aplikację, która umożliwi nam dostęp do biblioteki muzycznej poprzez interfejs przypominający iPod’a Classic. Początkowo aplikacja miała trafić do AppStore, ale jak wszyscy mogliśmy się spodziewać, została odrzucona. Większość odrzuconych aplikacji trafia do Cydii i tak również stało się w tym przypadku. Aplikację iClassic znajdziemy w Cydia Store i jej koszt to 2$. Już ją pobrałem na swojego iPhone’a i jestem trochę zawiedziony. Wszystkie recenzje jakie czytałem mówiły, że aplikacja będzie miała takie samo kółeczko jak iPod Classic. Niestety jest ono dziwnie zmodyfikowane… Szkoda, bo to trochę psuje cały wygląd. Ale sama aplikacja działa bez zarzutu 😀 Możemy sobie wybrać kolor iPod’a (czarny lub biały) oraz zmieniać inne ustawienia.

IMG_0113

EDIT:

Na stronie iphone-blog.pl znalazłem sposób jak „doinstalować” oryginalne kółeczko z iPod’a Classic. Otóż musimy ściągnąć iClassic Theme, a następnie pliki .png znajdujące się w archiwum umieszczamy w Applications/iClassic.app. Możemy to zrobić z poziomu Cydii, ale wymagana jest aplikacja Winterboard. Po tych zabiegach interfejs aplikacji wygląda tak:

IMG_0114

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 13
Data opublikowania wpisu: środa, 9 Grudzień 2009, 11:36.
Kategorie: Ciekawostki, Recenzje aplikacji i gier, Śmieszne
Tagi:

2 komentarze. Napisz komentarz

  1. avatar

    Max

    I to rozumiem 😀

  2. avatar

    Michał

    Wczoraj to byla mala wpadeczka, ze sie tak wyraze 😀