Maciej | 16:04 | 13.12.2010
Serwis Wikileaks tym razem zabrał się za sprawę firmy Apple. Jest w posiadaniu około 140.000 wiadomości e-mail, które zostały wysłane do Steve'a Jobs'a. Rzekomo mają one świadczyć o jego powiązaniach z rządami niektórych państw oraz odkryć kilka tajemnic firmy.
Szczerze mówiąc to nie dam sobie ręki odciąć za te informacje, ponieważ wiadomo, że Steve jest bardzo markotny i wypowiada się lakonicznie. Z pobieżnego przeglądu tych wiadomości ...
Michał | 12:54 | 13.12.2010
Są to puzzle połączone z elementami gry przygodowej :) Musimy odpowiednio przestawiać kamienie, zbierać bonusy, unikać różnych pułapek i uciekać przed mumią. Wszystko to przedstawiłem w dużym skrócie. Niżej zamieszczam filmik, więc możecie zobaczyć jak to naprawdę wygląda. Mam dla Was 4 kody promocyjne. Zamieszczam je niżej. Piszcie w komentarzach, które kody wykorzystaliście :)
Maciej | 18:31 | 12.12.2010
Od jakiegoś czasu deweloperzy blisko związani z iOS mogli korzystać ze specjalnego API do wykrywania Jailbreak'a na urządzeniach swoich klientów.
W ten sposób program mógł sprawdzić czy urządzenie, na którym jest zainstalowany zostało odblokowane. Dla przestrogi napiszę, że Skype korzystał właśnie z tej możliwości
Od firmware 4.2.1 API przestało funkcjonować. Prawdopodobnie Apple zostało do tego zmuszone decyzją władz USA, które ogłosiły Jailbreak legalnym...
Maciej | 15:31 | 12.12.2010
Popularna gra na Facebook'u doczekała się wreszcie wersji na iPhone'a. W tym momencie mówię oczywiście o "Millionaire City".
Kilka słów o grze...
Zbuduj swój monopol od podstaw, tworząc luksusowe domy, zatłoczone centra handlowe, wieżowce, wspaniałe i niepowtarzalne dekoracje. Użyj Facebook Connect, aby rozpocząć rozgrywkę. Im więcej masz znajomych tym więcej pieniędzy otrzymasz. Od podejmowania trafnych inwestycji oraz ryzyka oszałamiająco szybko wzrosną Twoje zyski.
W wyżej opisanej pozycji zajmujesz ...