Wikileaks opublikuje 140.000 e-maili do Steve’a Jobs’a - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Serwis Wikileaks tym razem zabrał się za sprawę firmy Apple. Jest w posiadaniu około 140.000 wiadomości e-mail, które zostały wysłane do Steve’a Jobs’a. Rzekomo mają one świadczyć o jego powiązaniach z rządami niektórych państw oraz odkryć kilka tajemnic firmy.

Szczerze mówiąc to nie dam sobie ręki odciąć za te informacje, ponieważ wiadomo, że Steve jest bardzo markotny i wypowiada się lakonicznie. Z pobieżnego przeglądu tych wiadomości e-mail wynika, że 88% z nich zawiera mniej niż trzy słowa, a 84% z nich jest po prostu wyrazem „nie”.

Zabawną rzeczą jest to, że szef Apple korespondował z takimi osobistościami jak papież Benedykt XVI czy Kim Dzong Il. Rzecz jasna obydwaj panowie prosili Jobs’a o jakieś mniejsze lub większe przysługi.

Moim zdaniem trochę naciągane są te e-maile, ale nikt nie jest w stanie stwierdzić ich autentyczności…

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 163
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 16:04.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, Wydarzenia
Tagi: , , , ,

2 komentarze. Napisz komentarz

  1. avatar

    PrX

    LOL, przecież ten artykuł to fake! 😀 Info o rzekomych mailach pochodzi ze strony Scoopertino.com (a dokładniej: http://scoopertino.com/wikileaks-releases-140000-emails-from-steve-jobs/), które publikuje prześmiewcze i nieprawdziwe teksty o Apple. A tu (i nawet na wielu zagranicznych stronach) widzę, że temat został potraktowany poważnie… Radzę uważać na źródła, skąd bierzecie informacje 😀