!
BiteSMS 3.0
Michał | 18:47 | 8.02.2009
Dostępna jest już aktualizacja aplikacji BiteSMS do wersji 3.0. Aplikacje możemy pobrac ze źródła:
http://www.bitesms.com/cydia/beta
Po pobraniu aplikacji musimy zaakceptowac licencje. Dostajemy wersje Trial. Po upływie 20 dni będziemy musieli zakupic licencje u producenta:( na www.bitesms.com
Pozdrawiam!


