Michał
!

BiteSMS 3.0

Michał | 18:47 | 8.02.2009

Brak miniatury

Dostępna jest już aktualizacja aplikacji BiteSMS do wersji 3.0. Aplikacje możemy pobrac ze źródła: http://www.bitesms.com/cydia/beta Po pobraniu aplikacji musimy zaakceptowac licencje. Dostajemy wersje Trial. Po upływie 20 dni będziemy musieli zakupic licencje u producenta:( na www.bitesms.com Pozdrawiam!

!

Zagraj w butelke!

Michał | 18:16 | 8.02.2009

Brak miniatury

Dziś w internetowym sklepie AppStore została przeceniona aplikacja o nazwie Spin The Bottle - With Actions Możemy ja pobrac za FREE! Promocja trwa do walentynek:) Dzięki aplikacji możemy zagrac w butelke bez butelki:P Wystarczy, że będziemy miec iPhone z tą właśnie aplikacją. Bardzo fajna zabawka i do tego za FREE! Śpieszcie się! Pozdrawiam!