Michał | 15:22 | 12.02.2009
Firma Sygic jest producentem oprogramowania do nawigacji GPS. Zapowiada, że na Mobile World Congress & Exhibition 2009 (od 16 do 19 lutego w Barcelonie) przedstawi oprogramowanie dla iPhone 3G (!). Na stronie internetowej Sygic http://sygic.com/external/newsletter/09_01_spain/index.html widzimy wyraźnie na obrazku SygicMobile on iPhone 3G. Wszystko cacy tylko czy firma dojdzie do porozumienia z Apple? Dowiemy się w ciągu kilku dni...:)
Pozdrawiam!
Michał | 15:31 | 11.02.2009
W internecie pojawiły sie zdjęcia kolejnego koncepcyjnego projektu iPhone 4G. Ciekawe ile jeszcze takich koncepcji powstanie:)? Osobiście bardzo mi się podoba ten projekt:) Ten iPhone to coś w stylu Macbooka Air.
Michał | 16:28 | 9.02.2009
Firma DataViz zapowiada,że na Mobile World Congress, który odbędzie się od 16 do 19 lutego w Barcelonie, zostanie zaprezentowana aplikacja Documents To Go. Dzięki aplikacji będziemy mogli tworzyc, przeglądac, edytowac pliki programu Word, Exel, PowerPoint i także pliki .pdf bezpośrednio na ekranie swojego iPhone! Aplikacja ma się pojawic w internetowym sklepie AppStore w ciągu tygodnia. Cena będzie wynosic ok. 25-30$. Pozdrawiam!
Michał | 16:10 | 9.02.2009
W internetowym sklepie AppStore dostępna jest aplikacja o nazwie Analytics App. Koszt aplikacji to 5,99$. Aplikacja głównie przeznaczona dla Webmasterów. Dzięki aplikacji mamy dostęp do usługi od Google Analitics.