Michał
!

xGPS 1.2 prezentacja

Michał | 14:03 | 3.03.2009

Brak miniatury


!

Masz Jailbreak? Przeglądaj kontakty w trybie „Cover Flow”!

Michał | 18:54 | 1.03.2009

Brak miniatury

W Cydia pojawiła się aplikacja o nazwie "ContactFlow". Aplikacja dostępna z repozytorium BigBoss. Dzięki aplikacji możemy oglądać swoje kontakty w trybie Cower Flow. Nie wiesz co to jest Cower Flow? Wejdź w iPod'a i w albumy, a następnie przekręć iPhone o 90 stopni:) to jest właśnie tryb Cower Flow! Niżej zamieszczam zrzuty ekranu z owej aplikacji. Źródło zdjęć: iPhon.fr

!

Tap Tap Revenge 2!

Michał | 12:29 | 1.03.2009

Brak miniatury

Już niedługo w AppStore pojawi się kolejna wersja kultowej gierki na iPhone Tap Tap Revenge. Tap Tap Revenge 2 będzie miał lepszą grafikę i więcej utworów.

!

iBluetooth coraz bliżej!

Michał | 20:49 | 26.02.2009

Brak miniatury

iBluetooth - czyli aplikacja dzięki, której będziemy mogli przesyłać i odbierać pliki przez Bluetooth. Aplikacja jest w fazie beta testów i już niedługo pojawi się w Cydia. Program będzie dostępny w repozytorium iSpazio.