Michał | 11:33 | 7.03.2009
Mercedes - Benz stworzył aplikację dla iPhone! Dzięki aplikacji będziemy mogli cofnąć się do historii i sprawdzić swoją wiedzę na temat marki odpowiadając na pytania:) Aplikacja będzie umieszczona w AppStore w ciągu kilku dni.
Michał | 18:18 | 6.03.2009
Kiedyś wspominaliśmy o aplikacji Sygic Mobile, która miała wyjść w wersji dla iPhone. Rzeczywiście aplikacja jest w wersji dla iPhone i wkrótce zostanie umieszczona w AppStore! Cena aplikacji to ok 80€... Zamieszczam filmik z działaniem tej aplikacji:)
Michał | 18:08 | 6.03.2009
MxBackup - to aplikacja dzięki której możemy zrobić kopię zapasową filmów pobranych z YouTube poprzez aplikację MxTube. Aplikacja dostępna w Cydia.
Michał | 16:50 | 4.03.2009