Michał
!

Skype już jutro w AppStore!

Michał | 13:36 | 30.03.2009

Brak miniatury

W internecie pojawiły się na temat tego, że Skype ma być dostępny już jutro w AppStore! Będziemy mogli prowadzić rozmowy poprzez Skype tylko przez wi-fi. Chat możemy prowadzić także przez 3G.

!

Nowa wizja iPhone 4G…

Michał | 13:06 | 30.03.2009

Brak miniatury

W internecie pojawiła się nowa koncepcja iPhone 4G. Zapraszam do oceniania!

!

iPhone’owe menu:D

Michał | 15:04 | 29.03.2009

Brak miniatury

To, że świat zwariował na punkcie iPhone wiadomo nie od dziś.. Już nawet zostało stworzone iPhone'owe menu do zachęcenia klijentów! Jestem ciekaw co jeszcze powstanie z udziałem tego rewolucyjnego telefonu:)!

!

ICY [Cydia]

Michał | 14:41 | 29.03.2009

Brak miniatury

ICY - to aplikacja dzięki, której będziemy mogli zarządzać aplikacjami, repozytoriami z Cydia. Aplikacja jest dużo szybsza niż jej poprzedniczka! Możemy instalować aplikacje, które są dostępne poprzez Cydię. Importuje wszystkie źródła i pliki. ICY możemy pobrać po dodaniu źródła: http://apt.ripdev.com Nie importuje źródeł z Installera.