Michał
!

Aktualizacja firmware’u 3.0

Michał | 16:45 | 1.04.2009

Brak miniatury

Dziś pojawiła się aktualizacja wersji BETA OS 3.0. Wersja ta jest podobno dużo szybsza i stabilniejsza. Według pewnego serwisu pojawiła się nowa funkcja Push Notification (zastępuje działanie aplikacji w tle). Naprawiono błędy z poprzedniej BETA wersji. Ważną nowością jest możliwość wysyłania MMS.

!

Totone Theme – czyli stwórz własny motyw:)

Michał | 14:42 | 1.04.2009

Brak miniatury

Totone Theme - to aplikacja, dzięki której stworzymy kompletny motym dla iPhone/iPod Touch. Aplikacja jest w jezyku francuskim, ale wszystko jest bardzo intuicyjne i napewno każdy sobie z nią poradzi. Program jest pod Windows'a. Możecie go pobrać TUTAJ

!

Skype trafia do AppStore!

Michał | 12:36 | 31.03.2009

Brak miniatury

Zgodnie z zapowiedziami aplikacja "Skype" trafiła dziś do internetowego sklepu AppStore. Skype możemy pobrać oczywiście za FREE. Tutaj link do aplikacji: SKYPE

!

iPhone Pro zamiast iPhone 4G…

Michał | 12:23 | 31.03.2009

Brak miniatury

W internecie pojawiły się informacje na temat tego, że nie pojawi się nowa wersja iPhone tylko odświeżona wersja... Spodziewane nowości to: pamięć 16GB i 32GB (cena ok. 199$ i 299$) poprawiona grafika nagrywanie wideo szybsza sieć 3G iPhone 3G Pro będzie jeszcze troszeczke cieńszy od starszego brata:) Chyba raczej nie możemy spodziewać się 4 generacji iPhone, a także iPhone'a nano...