Michał | 16:45 | 1.04.2009
Dziś pojawiła się aktualizacja wersji BETA OS 3.0. Wersja ta jest podobno dużo szybsza i stabilniejsza. Według pewnego serwisu pojawiła się nowa funkcja Push Notification (zastępuje działanie aplikacji w tle). Naprawiono błędy z poprzedniej BETA wersji. Ważną nowością jest możliwość wysyłania MMS.
Michał | 14:42 | 1.04.2009
Totone Theme - to aplikacja, dzięki której stworzymy kompletny motym dla iPhone/iPod Touch. Aplikacja jest w jezyku francuskim, ale wszystko jest bardzo intuicyjne i napewno każdy sobie z nią poradzi.
Program jest pod Windows'a. Możecie go pobrać TUTAJ
Michał | 12:36 | 31.03.2009
Zgodnie z zapowiedziami aplikacja "Skype" trafiła dziś do internetowego sklepu AppStore. Skype możemy pobrać oczywiście za FREE. Tutaj link do aplikacji:
SKYPE
Michał | 12:23 | 31.03.2009
W internecie pojawiły się informacje na temat tego, że nie pojawi się nowa wersja iPhone tylko odświeżona wersja... Spodziewane nowości to:
pamięć 16GB i 32GB (cena ok. 199$ i 299$)
poprawiona grafika
nagrywanie wideo
szybsza sieć 3G
iPhone 3G Pro będzie jeszcze troszeczke cieńszy od starszego brata:) Chyba raczej nie możemy spodziewać się 4 generacji iPhone, a także iPhone'a nano...