Kilka faktów: iPhone 5S - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Drugim z zaprezentowanych telefonów jest iPhone 5S, czyli ulepszona wersja wycofanego modelu. W porównaniu do iPhone’a 5 posiada on procesor A7 wykonanego w 64-bitowej architekturze, Touch ID oraz nowy aparat.

LB_8476

LB_8179

LB_8429

LB_8319

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 531
Data opublikowania wpisu: wtorek, 10 września 2013, 20:27.
Kategorie: Apple, iPhone 5S, Wydarzenia
Tagi: ,

4 komentarze. Napisz komentarz

  1. Właśnie dostałem ten telefon, kocham go tak bardzo!

  2. Jak dla mnie kupowanie iPhone w ogóle nie ma sensu, no chyba że dla szpanu. Podobna jakość i niższą cenę mają telefony Samsunga.

  3. Dokładnie tylko dla szpanu ! Nie lepiej sobie pozwolić na androida jakiegoś i od razu mamy wiele Tanich możliwości. W Stanach iPhone to chleb powszedni, ale tutaj na razie nie spełnia w pełni oczekiwać.

  4. Za namowa kolegów kupiłem sobie to cudo. I to naprawdę dobrze wydane pieniążki. Super leży w dłoni ( w przeciwieństwie do mojego olbrzymiego Lenovo P 7800 ) , dobry czytelny ekran – doskonała klawiatura alfanumeryczna a do tego naprawdę dobrej jakości materiały. Nic nie trzeszczy ani nie skrzypi. Tylko akumulator mógłby być większy.