iNotebook: Bezprzewodowo przysyłaj swoje notatki - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Tablety od kilku lat stały się dość powszechnie używanymi narzędziami do codziennej pracy. Zapewne wielu z Was wykorzystuje je jako elektroniczny kalendarz, przeglądarką plików tekstowych czy PDF’ów. Ostatnio dość popularne stały się rysiki, dzięki którym możemy sporządzać odręczne notatki na naszych elektronicznych notatnikach.

Firma Targus właśnie w tej czynności zauważyła dość znaczną niszę, w którą postarała się wpasować. Owocem ich pracy jest iNotebook, czyli bezprzewodowy notatnik dla iPada.
Na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic innowacyjnego, jednak nie napisałem o jednym ważnym szczególe. Piszemy po zwykłej kartce, a nie po ekranie urządzenia. Tak, to nie pomyłka. Po kartce!

Działa to na dość prostej zasadzie. Skaner, który jest sparowany za pomocą Bluetooth z iPadem rejestruje ruch pióra/długopisu, którym piszemy po kartce.

Dostrzegam jednak dość znaczną wadę tego zestawu. Możemy jedynie pisać długopisem dostarczonym przez producenta, ponieważ innego przyrządu skaner nie wychwyci. Gdy skończy nam się wkład może pojawić się duży problem z jego znalezieniem. Jednak zawsze można dokupić kolejny długopis za $50, przecież co to dla nas. Poniżej możecie zobaczyć w jaki sposób rejestrowany jest tekst oraz czy to na prawdę działa.

Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 121
Data opublikowania wpisu: środa, 12 grudnia 2012, 10:00.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4
Tagi: , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.