„Pro Evolution Soccer 2010” pojawi się w AppStore! - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

FIFA 10 zawładnęła AppStore w kategorii gier football’owych, jednak niedługo ma to się zmienić. Wreszcie będzie miała konkurencję.

Konami rozpoczęło pracę nad Pro Evolution Soccer’em przeznaczonym dla iPhone’a.

Wyżej wymieniona firma chciałaby osiągnąć podobną jakość grafiki do tej z PSP. Chociaż moim zdaniem jest to mało realne, ale poczekamy, zobaczymy.

PES 2010 jest godnym konkurentem FIFY 10. Mam nadzieję, że Konami czymś nas zaskoczy wydając taki hit na iPhone’a.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 48
Data opublikowania wpisu: czwartek, 13 Maj 2010, 15:02.
Kategorie: AppStore, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi:

4 komentarze. Napisz komentarz

  1. „Wyżej wymieniona firma chciałaby osiągnąć podobną jakość grafiki do tej z PSP. Chociaż moim zdaniem jest to mało realne, ale poczekamy, zobaczymy.” – no właśnie, czemu tak jest ?? Od dawna mnie to już intryguje. Czy PSP ma podobną konstrukcję co PS2, czy to wina OpenGL’a ?? iPhone czy iPad mają ( przynajmniej tak mi się wydaję ) większą wydajność, lepsze bebechy, a afektów takich nie ma, czemu ??

  2. PSP posiada bardzo podobny środek do iPhone’a. Szkoda tylko, że deweloperzy nie wykorzystują jego możliwości w 100%.

  3. Sprawa się wyjaśniła na blipie. Taktowanie GPU w iPhone 3GS , iPad – 60mhz, w PSP -166Mhz. Apple goni optymalizacją kodu i może np. szybszą pamięciom, ale jak na razie nie dorównuje jeszcze moim zdaniem PSP. Jak tylko zwiększy się taktowanie, to PSP przepadnie ;).