iFiszki Angielski 1000 najważniejszych słówek - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

iFiszki Angielski 1000 najważniejszych słówek to aplikacja do skutecznej nauki języka dla osób początkujących. Dzięki niej łatwo i przyjemnie zapamiętujesz słówka, poznajesz przykłady ich użycia w zdaniach oraz doskonalisz wymowę.

Fiszki to sprawdzona metoda nauki, opracowana przez niemieckiego naukowca Sebastiana Leitnera. Od blisko 40 lat zapewnia ona samodzielną i systematyczną naukę języka tysiącom ludzi. iFiszki wzbogacone zostały o opcję powtórek materiału, testowania wiedzy i możliwość dodawania własnych słówek. Dodatkowo iFiszki masz zawsze pod ręką na swoim iPhonie lub iPodzie. Uczysz się w każdej wolnej chwili!

iFiszki zawierają: 
– 1000 słówek niezbędnych do swobodnej komunikacji w języku angielskim
– nagrania wymowy wszystkich słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów
– 1000 przykładowych zdań wraz z tłumaczeniem – uczysz się użycia słów w praktyce
– praktyczny i wygodny podział na 40 interesujących kategorii tematycznych
– system powtórek, dzięki któremu uczysz się szybciej

Czego nauczysz się dzięki iFiszkom?
W zestawie 1000 najważniejszych słówek znajdziesz słowa najczęściej używane w języku angielskim. Wybraliśmy słownictwo najbardziej aktualne, popularne i charakterystyczne dla współczesnego języka angielskiego.

Opanowanie materiału, który obejmuje ten unikalny zestaw, umożliwia swobodną komunikację na poziomie podstawowym oraz czytanie ze zrozumieniem większości tekstów w języku angielskim. Załączone przykłady użycia wszystkich słów w zdaniu to gotowe wzorce komunikacyjne, szczególnie przydatne wszystkim początkującym. Nagrania słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów uczą prawidłowej wymowy i akcentu.

Słówka są podzielone na 40 najpopularniejszych grup tematycznych m.in.: wyrażenia ogólne, czas, człowiek, sport, dom, szkoła, zawody, kierunki, czas, zwierzęta, żywność i kuchnia, rodzina, finanse, biznes, zakupy, prawo, komputer, Internet, media, myśli i uczucia, zdrowie, polityka, podróże, praca i wiele, wiele innych.

Dlaczego iFiszki to najskuteczniejsza metoda nauki?
– wykorzystują sprawdzoną od lat metodę systematycznej powtórki materiału
– łączą trzy skuteczne sposoby opanowywania języka: naukę, testy i powtórki
– umożliwiają dodawanie własnych zestawów słówek
– dzięki przejrzystym statystykom na bieżąco śledzisz postępy w nauce
– sprawdzasz, ile słówek już umiesz, dzięki ciekawym testom wyboru
– aplikacja sama wyznacza optymalne powtórki i oszczędza twój czas
– masz wybór opcji językowej: najpierw słówko angielskie, później polskie lub odwrotnie. Dzięki temu z aplikacji mogą korzystać cudzoziemcy uczący się języka polskiego.

iFiszki to nauka języka o każdej porze i w dowolnym miejscu. Niezbędne, współczesne słownictwo, przykłady jego użycia w zdaniach, nagrania wymowy, testy i system powtórek tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka angielskiego.

Cena 3,99$

Więcej informacji na www.iFiszki.pl

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 227
Data opublikowania wpisu: środa, 11 Kwiecień 2012, 17:04.
Kategorie: AppStore, Recenzje aplikacji i gier, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi: , , ,

2 komentarze. Napisz komentarz

  1. avatar

    Tomek

    Jakiś kod promocyjny? 🙂

  2. Aktualnie nic nie otrzymałem, ale postaram się coś zdobyć 😉