Temporibus Azteca [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

W kolejnym konkursie, który dla was przygotowałem możecie zdobyć grę o tytule „Temporibus Azteca”, czyli ciekawą zręcznościówkę. Do rozdania mam aż 5 kodów, więc warto wejść we wpis.

W Temporibus Azteca musimy umieszczać stalowe kule w odpowiednich pojemnikach przypominających totemy. Każda kula jest innego koloru i posiada swój kolorystyczny odpowiednik wśród pojemników.
Aby kula znalazła się w swoim miejscu docelowym musimy wprawić ją w ruch poprzez przecięcie jednego ze sznurków utrzymujących ją. Gdy znajdzie się ona w odpowiednim miejscu przecinamy drugi sznurek i gotowe.

Dokładny sposób rozgrywki możecie zobaczyć na poniższym filmie. Zapraszam również do pobierania wersji lite…

KJ3E7WHFNPPX
EA644LY7T6MW
7WMTTHARPWXM
9H4E6L9EMN9W
HHTKEFMN7AJ7

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 133
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 25 kwietnia 2011, 10:00.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , ,

10 komentarzy. Napisz komentarz

 1. Wziąłem EA644LY7T6MW. Dziekuję bardzo i informuje o tym fakcie.

 2. avatar

  ewaewa

  7WMTTHARPWXM zużyłam, fajnie wygląda. Lubię takie gry.

  KJ3E7WHFNPPX ktoś zużył i nie napisał, nie wiem jak z innymi kodami.

 3. avatar

  kaczordmc

  Pytanie nooba jak skorzystać z tych kodow ?

 4. W iTunes po prawej stronie masz zakładkę Reedem. Klikasz w nią i wpisujesz kod 😉

 5. avatar

  Novy

  Maciek, może będziesz wysyłał najszybszym osobą kody na maila czy coś, bo mam dość tych #### co nie mogą napisać, że zużyli kod, tylko się pożywiają na blogu.

 6. Oczywiście, że będę, ale te wszystkie konkursy, które się teraz pojawiły szły z automatu podczas mojej nieobecności. Jeśli bym chciał wysyłać te kody otrzymalibyście je dopiero dzisiaj lub nawet jutro 😉

 7. avatar

  kaczordmc

  Dziękuje za pomoc z tego co widze to all kody wykorzystane.

  Pozdrawiam

 8. lepiej wróć do zasady konkursu „Kod za komentarz” bo wtedy człowiek nie musiał celować czy są jeszcze czy nie. Ja zawsze jak jakiś wykorzystam to o tym informuję z uczciwości. A ta gierka akurat musze przyznać fajna i wymagająca.

 9. Właśnie o tym pisałem wcześniej. Wszystkie konkursy publikowane podczas mojej nieobecności są w takiej formie jak widać powyżej.