Konie rasowe – Horses [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Konie rasowe> to aplikacja, która powstała przy współpracy Wydawnictwa Naukowego PWN z RosMedia.

Zawiera ona wybór ponad 20 najpopularniejszych ras koni. Ilustracje i obszerne opisy uzupełniają syntetyczne wizytówki mieszczące najważniejsze informacje o typowych przedstawicielach tych ras. W aplikacji znalazły się także zabawne puzzle o kilku poziomach trudności.
Aplikacja umożliwia miłośnikom koni wyszukiwanie ich wg nazwy oraz przeglądanie w kilku wygodnych trybach, a także – w sekcji słownik pojęć specjalistycznych – zapoznanie się ze specyficznym nazewnictwem.

UWAGA!
Do rozdania mam tylko trzy kody na tą aplikację, więc warto się spieszyć. Wystarczy jedynie skomentować powyższy wpis.

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 227
Data opublikowania wpisu: czwartek, 15 Marzec 2012, 10:48.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , , ,

4 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  sneyp

  Witam , co do tej aplikacji to ja dziękuję nie skorzystam za to czekam na kod: 100 Najsłynniejszych Obrazów Świata jakoś nie dotarł:) Pozdrawiam

 2. avatar

  Benson

  poproszę jak najbardziej

 3. avatar

  brehtacz

  Bedzie do kolekcji … poprzednia apka z obrazami swietna. (jesli powtorznie post wyslany to przepraszam, nie wyswietlilo poprzedniego)

 4. Kody zostały wysłane. Mam nadzieję, że e-mail dojdzie również do kolegi sneyp’a. Jeśli jednak zaginie w akcji proszę o komentarz z innym adresem e-mail lub wiadomość na mój e-mail.