Polskapresse udostępnia mobilne piłkarskie relacje - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Grupa Polskapresse uruchomiła aplikację na iPhone’a i Androida dla serwisu Ekstraklasa.net. Ekstraklasa.net.LIVE! to unikalny produkt pozwalający na żywo na smartphonie śledzić i komentować mecze piłkarskie w Polsce i Europie.

Ekstraklasa.net.LIVE! to pierwsza aplikacja w Polsce, która umożliwia fanom śledzenie na żywo poczynania ulubionego zespołu, a także komentowanie każdego piłkarskiego wydarzenia, poprzez dzielenie się opiniami z innymi kibicami. Ekstraklasa.net.LIVE! zapewnia relację minuta po minucie oraz zdjęcia prosto ze stadionu ze wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy, 1. ligi polskiej, Pucharu Polski, reprezentacji Polski oraz najciekawsze starcia z 2. ligi, lig zagranicznych, Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

-Ekstraklasa.net LIVE! to nie tylko relacje na żywo, ale też zawsze świeża porcja newsów, fotogalerii oraz dostęp do aktualnych tabel i terminarzy, które są aktualizowane w czasie rzeczywistym – mówi Michał Wieczorek, produkt menadżer Ekstraklasa.net.
–Aplikacja pozwala w bardzo wygodny sposób na dostęp do unikalnych treści, które wytwarzane są przed redakcję Ekstraklasa.net – dodaje Wieczorek.
Ekstraklasa.net to jedyny serwis, który oferuje dokładne, tekstowe relacje minuta po minucie ze wszystkich meczów nie tylko T-Mobile Ekstraklasy, ale także 1. ligi oraz Pucharu Polski.

Od strony technologicznej za aplikację odpowiada NewsLab, czeska spółka technologiczna należąca do Vltava-Labe –Press wchodzącej w skład Verlagsgruppe Passau.

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 97
Data opublikowania wpisu: piątek, 4 listopada 2011, 17:51.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, Wydarzenia, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi: , , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.