i’mWatch: Pierwszy smartwatch - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Włosi już za niecałe 24 godziny pokażą pierwszy prawdziwy smartwatch, który w przyszłości ma zastąpić zwykłe czasomierze. Będzie to bardzo ciekawe urządzenie posiadające 1,55-calowy dotykowy ekran, Bluetooth oraz 4GB pamięci wewnętrznej.
Zegarek będzie kompatybilny ze wszystkimi mobilnymi systemami operacyjnymi dostępnymi na rynku. Urządzenie będzie posiadało zakrzywione szafirowe szkiełko i prawdopodobnie ekran taki jak w iPodzie Nano. Za jego pośrednictwem będziemy mogli czytać SMSy, e-maile oraz wiadomości z serwisów takich jak Facebook czy Twitter. Również numery osób dzwoniących jak i inne informację będą wyświetlane na ekranie zegarka.

Cena takiego gadżetu waha się od 299 do 14999 euro w zależności od wersji. Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 450
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 24 października 2011, 10:00.
Kategorie: Ciekawostki, Gadżety, iPhone 4S, iPhone Lifestyle
Tagi: , , , ,

2 komentarze. Napisz komentarz

  1. Jakaś ściema, wczoraj około północy miało zakończyć się odliczanie, patrze dziś rano, a tu jeszcze 3 godziny. Teraz już strona nie działa. Szumu narobili i chyba o to chodziło.

  2. Z tego co widzę to strona działa, ale żadnych szczegółowych informacji nie widać.