Głosuj! w AppStore czyli ankiety małe i duże na iPhone - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Tuż przed wyborami zespół z AppGeneration.com zaprezentował aplikację sondażową „Wybory 2011”. Autorzy aplikacji przyjęli neutralną pozycję wobec wszelkich ugrupowań wyborczych i oddali możliwość tworzenia sondaży użytkownikom. Aplikacja wspięła się do pierwszej dziesiątki najczęściej pobieranych programów w polskim AppStore, zdobywając kilka tysięcy aktywnych uczestników politycznej dyskusji oraz dziesiątki przychylnych ocen.

„Głosuj!” to naturalna kontynuacja dla aplikacji „Wybory 2011”. W tej nowej odsłonie użytkownicy nie muszą już ograniczać się do ankiet na tematy polityczne. Wszystkie tematy są mile widziane – czy to dotyczące poglądów religijnych, aborcji czy też organizacji Euro 2012. Autorzy mają na celu oddanie użytkownikom narzędzia do dyskusji i tworzenia ankiet.

Wyniki każdej ankiet są widoczne dla wszystkich użytkowników, a twórcy ankiet mogą pobrać rezultaty w formacie PDF. Odpowiedzi przesyłane przez użytkowników są zupełnie anonimowe. Zgłoszone propozycje ankietowe są recenzowane przez AppGeneration, tak aby opublikowane zostały tylko najciekawsze pytania.

Aplikacja Głosuj! jest dostępna w AppStore pod adresem http://itunes.apple.com/pl/app/id460030853?mt=8 i zawiera już kilkanaście trwających ankiet stworzonych przez innych użytkowników. Jest to najlepiej i najczęściej oceniany program z pierwszej dwudziestki darmowych aplikacji w kategorii News.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 158
Data opublikowania wpisu: czwartek, 20 października 2011, 16:31.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, Wydarzenia
Tagi: , , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.