[Koncepcja] iPhone Pro - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Niestety znowu mam dla was tylko koncepcje. Tym razem jest ona autorstwa Antonio De Rosa. Od razu zapowiadam, że jest to wiekowy projekt, czyli jeszcze zeszłoroczny.

iPhone Pro, którego możecie zobaczyć poniżej, został wyposażony w 4 calowy ekran, przez co ilość pikseli na cal spadnie z 326 do 288. Urządzeni zostało dodatkowo wyposażone w kilka mniej lub bardziej przydatnych gadżetów. Zostały one wyszczególnione w poniżej zamieszczonym filmiku, więc zapraszam do oglądania…

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 310
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 26 września 2011, 17:30.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, iPhone 5, Koncepcje iPhone'a
Tagi: , ,

4 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  leonnelson

  @”został wyposażony w 3,5 calowy ekran, przez co ilość pikseli na cal spadnie z 326 do 288.”
  Przecież 4g też ma 3,5 calowy LCD, w takim razie dlaczego spadnie ilość pikseli ??

  A po drugie nie zapominajmy że to telefon od Appla, a oni sie rozwijają w przeciwieństwie do `masówek` od Szajsunga. Chociaż kolory w Super Amoledzie wyglądają ładniej, szkoda ze rozdzielczość słaba.

  Ja obstawiam 768 x 1024 i wyświetlacz 3,5 cala.

 2. Chyba coś musiałem pomylić. Powinno być 4 cale. Wtedy przekątna się zwiększa i ilość pikseli na każdy cal maleje. Pewnie ekran będzie lepszy, więc są to tylko przypuszczenia.

  PS. Już zmieniłem. Rzeczywiście czwórka ma 3,5 cala. Z przyzwyczajenia mi się machnęło.

 3. avatar

  leonnelson

  Tak właśnie przypuszczałem.
  Swoją drogą takie rozsuwanie na boki byłoby ciekawe.

  BTW. Dajcie jakiś konkurs 😀 chce wygrać !!!

 4. Co chcesz wygrać? Pewnie jakieś aplikacje 😉 Mam 16 nieprzeczytanych wiadomości na ten temat w skrzynce, więc w tym tygodniu jakiś konkurs może się trafić.