AppStore: Już pobraliśmy 10 miliardów plików! - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Nadeszła wreszcie ta chwila, w której osiągnęliśmy 10 miliardów pobrań z AppStore. Aktualnie wszyscy bacznie obserwują stronę Apple w poszukiwaniu zwycięzcy konkursu. Nagrodą jest karta iTunes o wartości $10.000, która jest nie małą sumką.

W momencie poznania zwycięzcy postaramy się was poinformować. Może będzie to ktoś z was…

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 92
Data opublikowania wpisu: sobota, 22 stycznia 2011, 13:08.
Kategorie: Apple, AppStore, Ciekawostki, Wydarzenia
Tagi: , ,

6 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  Wojtas

  licznik był przesuwany. bo wczoraj o 18:30 wskazywał że zostało do końca 14 milionów aplikacji a godzine później było do końca 20 milionów aplikacji. Cos przy nim majstrowali.

 2. Wydaje mi się, że ten licznik nie wskazywał rzeczywistej liczby pobrań i nie był sprzężony z AppStore. Zrobili go we flashu i leciał sobie każdej godziny o taką samą liczbę pobrań i musieli skorygować jego wskazania.

  Takie jest moje skromne zdanie 😉

 3. avatar

  Wojtas

  @Maciej

  Że tak się zapytam: Dobrze sie czujesz?
  Apple zrobiłoby coś na swojej stronie we flashu?? Przecież sami chyba rok temu po prezentacji iPada przerobili całą swoja stronę na HTML 5.

 4. Jeszcze się na to nie przestawiłem, a ten cały licznik wygląda jak flash.

 5. avatar

  Wojtas

  po prezentacji iPada w zeszłym roku zachecali przykładami HTML 5 żeby przejść ze swoja stroną również na HTML 5 bo iPad jak wiadomo nie obsługuje flasha. Tak samo jak pozostałe iOS urządzenia. I chwała im za to.

 6. Właśnie sobie o tym przypomniałem. U nas na blogu w zasadzie też nie ma flasha 😉