Jednak Rosjanie umieją podłączyć to i owo - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

W naszym kraju Rosjanie nie cieszą się zbyt dobrą sławą. Głównie są kojarzeniu z pijaństwem, a ostatnio z katastrofą smoleńską. Jednak nie powinniśmy myśleć stereotypowo i dostrzegać w nich tylko złych cech.

Ostatnio zauważyłem, że nasi wschodni sąsiedzi są bardzo dobrymi kombinatorami i umieją podłączyć różne urządzenia elektroniczne mając tylko kilka kabli.

W związku z tym chciałbym wam przedstawić film, w którym ukazane jest podłączanie klawiszy Roland PC-300 do iPada. Autor przez całe nagranie dokładanie tłumaczy w języku rosyjskim co i jak, a granie zaczyna się dopiero od 3:20.

Zapraszam do obejrzenia filmiku i wyrażenia o nim swojej opinii…

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 188
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 11 Kwiecień 2011, 15:45.
Kategorie: Ciekawostki, iPad
Tagi: , , ,

3 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  grzes_l

  Ja tylko nie rozumiem co niby Rosjanie maja wspolnego z debilami wpieprzajacymi sie w glebe, w rezultacie zlamania wszystkich mozliwych przepisow i procedur zabijajac przy tym grupe rozsadnych ludzi.
  Mi sie Rosjanie kojarza dosc dobrze. Co do pijanstwa, hmmm. Ilu to pijanych kierowcow lapie sie u nas codziennie? Dziwnie to podobne do katastrofy o ktorej wspominasz, tez przez debilizm polski sie nie przebijesz. Pewnie tez to wina kogos innego. Jak to mowia look who’s talking.

 2. Gdybym wyraził swoje osobiste zdanie kto winien jest tej katastrofy to byłbym wrogiem numer 1 radia Maryja i pewnie zaraz będę.
  Szczerze mówiąc to Leszek przymusił pilotów do lądowania i gdyby nie on wszyscy by dalej żyli. Po drugie to pilot był słaby psychicznie i bał się postawić.

 3. Hi, guys!
  Hope you pause with racism and check my another video about Guitar Hero Drums connected to iPad.
  http://youtu.be/Hq3h0DuFXQ4