Firmware 3.2 w najbliższym czasie? - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Kilka dni temu Apple wydało aktualizację swojej przeglądarki na systemy Mac i Windows, czyli Safari. Aktualizacja poprawia ogólną wydajność przeglądarki oraz zwiększono również wydajność JavaScriptu. Spora grupa osób uważa, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się pierwszej wersji beta oprogramowania 3.2. Uważają tak, ponieważ na naszych jabłkach mamy przecież zainstalowaną młodszą siostrę safarki więc ona też powinna dostać pewne usprawnienia 😀 Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 22
Data opublikowania wpisu: piątek, 13 listopada 2009, 13:34.
Kategorie: Apple, Ciekawostki
Tagi:

7 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  Janek

  jak mnie to wqrza, że zrządzeniem losu, dziwnym trafem zawsze pojawia się aktualizacja softu kiedy poprzedni zostanie odblokowany i jest możliwość ściągnięcia simlocka.:)

 2. avatar

  Michał

  Widocznie Apple chce dać nowe wyzwanie dev-team i geohot’owi 😀

 3. avatar

  b4it

  Pffff…. Takie same wnioski można wyciągnąć po tym, że pojawił się 3.1. A nawet dalej możemy się posunąć – już wkrótce czyli w czerwcu 2010 będzie kolejna wersja iPhona!!! To jest dopiero news! Zdradzę tylko wam nawet, że we wrześniu 2010 będzie kolejna wersja iPoda Touch!!! ŁAŁ!!!

  Wystarczy nabijania się. Naturalną rzeczą oprogramowania jest to, że wydawane są nowe wersje. Informacja o tym, że będzie 3.2 a za jakiś czas nawet 4.0 jest jak informacja o tym, że już wkrótce będzie niedziela.

 4. avatar

  Michał

  chyba oczywiste, że będą kolejne wersje. Chodzi tylko o to, że wersji 3.2 możemy spodziewać jej się w najbliższym czasie..

 5. A 3.3 trochę później, tak? 🙂 Gdyby była tu chociaż informacja o jakiś interesujących nowościach, to nikt by nie narzekał.

 6. avatar

  Michał

  Niestety posiadam tylko posiadam taką informację jaką widzicie wyżej… Jak coś więcej wiecie to możecie się podzielić. Z wpisu można wywnioskować, że Apple szykuje zmiany w Safari.