Zatankuj – darmowa wyszukiwarka stacji benzynowych - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Wszystkim zmotoryzowanym polecam nową polską aplikację Zatankuj firmy D BEST. Jest to wyszukiwarka stacji benzynowych z całej Polski. Aktualnie w bazach jest kilka tysięcy stacji największych sieci paliwowych i liczba ta stale rośnie.

Przy pomocy aplikacji możesz znaleźć stacje najbliższe Ciebie, przeglądać stacje wg sieci, miasta czy województwa. Masz swoje Ulubione stacje? Oznacz je gwiazdką i przeglądaj na liście Ulubionych. Możesz także zobaczyć najbliższe stacje na mapie.

Zatankuj daje użytkownikowi możliwość czynnego udziału w udoskonalaniu bazy stacji – może on zgłosić błąd przy danej stacji lub zaproponować stację w oparciu o lokalizację na mapie.

Zatankuj pozwala także na śledzenie i aktualizowanie cen paliw na wybranych stacjach benzynowych – aplikacja wyświetla ostatnie zapisane ceny dla danej stacji i umożliwia użytkownikowi wpisanie nowych cen w oparciu o aktualne dane z wybranej stacji.

Aby zagwarantować użytkownikowi najświeższe dane – aktualną listę stacji oraz ceny paliw – aplikacja pobiera dane nie zapisane lokalnie, ale bezpośrednio z serwera producenta. To pozwala w jak najszybszy sposób poinformować użytkowników o nowych danych.

Cechy aplikacji:
– kilka tysięcy stacji benzynowych z całej Polski;
– wyszukiwanie najbliższych stacji, sieci stacji, stacji wg słowa kluczowego, województwa i miasta lub na mapie;
– lista stacji Ulubionych;
– użytkownicy mogą aktualizować ceny paliw;
– użytkownicy mogą zgłaszać nowe stacje lub błędy na istniejących stacjach;
– pełna obsługa wielozadaniowości w iOS4;
– szata graficzna dopasowana do Retina Display.

Zapraszam do pobierania, komentowania i zgłaszania propozycji rozwoju oraz ewentualnych uwag :)

Link do aplikacji w AppStoreklik

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 311
Data opublikowania wpisu: środa, 19 stycznia 2011, 11:12.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , , ,

1 komentarz. Napisz komentarz

  1. Bardzo fajny pomysł. Prosta, a przydatna aplikacja. Brakuje przede wszystkim diagramów i… cen… Właściwie, to nie udało mi się znaleźć stacji, gdzie są uzupełnione jakieś dane, tak więc wszystko w rękach użytkowników. Pożyjemy, zobaczymy :).