Snake ’97: Cofnij się w czasie - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Jeśli wyszedłbym na ulicę i zapytał kilka losowo wybranych osób jaką grę kojarzą z telefonami Nokia zapewne od większości z nich uzyskałbym odpowiedz „Snake”. Oczywiście jest to poprawna odpowiedz i innej nie mógłbym się spodziewać. Może ktoś powiedziałby jeszcze „Nie wiem”, ale chyba nieliczni.

Deweloper o nazwie WMIT wpadł na ciekawy pomysł dotyczący wcześniej wspomnianej pozycji. Stworzył grę Snake ’97, która jest dokładnym odwzorowaniem „węża” z dawnych lat. Nawet sterowanie jest takie samo, czyli korzystamy z klawiatury numerycznej. Kolorowego ekranu również możemy na próżno szukać.

Moim zdaniem Snake ’97 jest bardzo dobrym rozwiązaniem na spędzanie wolnego czasu. Możemy jak za dawnych lat godzinami pobijać własne rekordy jak i również innych ludzi z całego świata. Aplikacja jest zintegrowana z GameCenter, dzięki czemu możemy na bieżąco publikować nasze rezultaty.

Gra kosztuje jedynie $0.99, a do jej instalacji jest wymagane iOS 4.1 lub nowsze. Zapraszam do pobierania…

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 132
Data opublikowania wpisu: niedziela, 1 maja 2011, 16:34.
Kategorie: AppStore, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.