Łatwa nauka angielskiego z iDean - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

iDean to aplikacja do nauki języka angielskiego z zastosowaniem nowatorskiej metody dydaktycznej, stworzonej specjalnie dla Polaków przez Deana Mouschera – Amerykanina, który nauczył się języka polskiego i wykładał na Uniwersytecie Wrocławskim.

Metoda p. Mouschera wykorzystuje w nauce niuanse językowe charakterystyczne dla polskiej mowy i naszych ojczystych przyzwyczajeń, dzięki czemu nauka jest dostosowana polskiego „myślenia językowego” i idzie łatwiej i szybciej.

Aplikacja zawiera 150 multimedialnych lekcji, w których poruszane są tematy związane nie tylko z gramatyką, słownictwem i wymową, ale także przybliżające amerykańską kulturę. Dodatkowo program został uzupełniony ciekawostkami językowymi, których ilość będzie systematycznie zwiększana wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Program iDean można za darmo pobrać z App Store:

http://itunes.apple.com/pl/app/idean/id430288714?mt=8

Znajdują się w nim trzy bezpłatne lekcje (pozostałe 147 jest do pobrania za opłatą) oraz jedenaście interesujących faktów językowych.

Niespotykaną dotąd nowością jest to, że każda osoba, która zakupi w aplikacji cały kurs językowy, otrzyma bez dodatkowych kosztów fizyczny komplet materiałów dydaktycznych do nauki języka angielskiego, w którego skład wchodzą:

 • podręcznik, 322 strony ze 150-cioma lekcjami
 • płyta CD, ponad 14 godzin materiału w formacie MP3
 • dwie płyty DVD, 150 lekcji w postaci animacji filmowej
 •  
  Kurs jest doskonałą alternatywą dla osób ponoszących duże wydatki na tradycyjne kursy językowe lub korepetycje. Również świetnie nadaje się dla osób, które lubią uczyć się swoim tempem i ceniących sobie mobilny dostęp do wiedzy.

  Autor: Maciej
  Liczba odsłon wpisu: 1 827
  Data opublikowania wpisu: sobota, 14 Maj 2011, 18:00.
  Kategorie: AppStore, Recenzje aplikacji i gier, Zapowiedzi gier i aplikacji
  Tagi: , , ,

  Brak komentarzy

  Dyskusja została wyłączona na tej stronie.