RedSn0w kompatybilny z softem 3.1.2 - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Muscle Nerd poinformował na swoim Twitterze, że już wkrótce ukaże się wersja programu RedSn0w, który umożliwi wprowadzenie w tryb Jailbreak urządzeń z firmware w wersji 3.1.2. Będzie działał na Windowsie, Macu i Linuxie.

Proces wprowadzania w tryb JB przez RedSn0w będzie dłuższy od tego przeprowadzanego programem GeoHot’a, czyli blackra1n. Uważam, że bardzo dobrze się dzieje, że wychodzi RedSn0w pod tę wersję softu. Blackra1n co prawda działa dużo szybciej, ale nie zawsze za pierwszym razem wszystko zrobi się dobrze. Ja ze swoim 3G walczyłem z godzinę zanim wszystko przebiegło poprawnie.

Jak widać na screenshocie zamieszczonym powyżej, będzie dodana nowa funkcja, a konkretnie zmiana Boot Logo. Program jest już prawie ukończony i powinien wyjść lada moment 🙂 Oczywiście napiszemy informację zaraz po pojawieniu się programu.

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 38
Data opublikowania wpisu: środa, 6 Styczeń 2010, 15:33.
Kategorie: iPhone Tuning, Jailbreak, Wydarzenia
Tagi:

4 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  Janek

  a ciekawe jak theteringiem na 3gs bo jeśli tego nie naprawią to nie widzę potrzeby używania rednsn0w

 2. avatar

  George

  Super 🙂
  Takie właśnie informacje poprawiają mi humor, w przypadku Blackra1n są ograniczenia, tzn niema dostępu prawie do żadnego konkretnego folderu systemowego, nie można sobie wgrać kontaktów, własnej muzyki na dzwonek i masy innych rzeczy ale w przypadku jailbreak poprzez RedSn0w jest dostęp do wszystkiego 🙂

 3. avatar

  Michał

  Jest możliwość tylko musisz doinstalować „łatkę” z Cydii 🙂

 4. avatar

  Janek

  jailbreak z blackra1n czy z cydii to jedno i to samo. Dev team teoretycznie produkuje stabilniejsze programy ale po takim czasie jak zamierzają wypuścić redsn0w z theteringiem to niech sobie to wsadzą w :B…:)