Nowe Radio ZET w iPhone, iPodzie i iPadzie - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Użytkownicy coraz bardziej popularnych iPhone’ów, iPodów Touch i iPadów mogą już korzystać z nowej wersji aplikacji Radia ZET dostępnej za darmo na platformie App Store. Dotychczasowe funkcjonalności zostały rozbudowane i unowocześnione. Obecnie aplikacja to już nie tylko prosty kanał do słuchanie radia, ale prawdziwe wielofunkcyjne narzędzie. Jego użytkownicy uzyskali dostęp do ponad 20 internetowych kanałów muzycznych.

Dla tych, którzy chcą być zawsze „na bieżąco” zakładka News oferuje najnowsze wiadomości Radia ZET z kraju i ze świata. Z kolei w zakładce Podcasty można wysłuchać archiwalnych programów „Gość Radia ZET”, czy „7 dzień tygodnia”.

Nowa aplikacja Radia ZET jest w pełni zintegrowana z Facebookiem i Blipem. Za pomocą jednego kliknięcia można podzielić się ze znajomymi ciekawą wiadomością lub ulubioną piosenką. Pozwala również na słuchanie radia online i szybki kontakt z redakcją za pomocą emaila lub smsa. Aplikacja może z powodzeniem zastąpić budzik w telefonie. O ustalonej porze włączy się Radio ZET lub ustawiony kanał muzyczny np. ZET Rock, ZET Dance, czy ZET Kids. Aplikacja potrafi działać w tle i wyświetla nazwy wykonawców oraz tytuły piosenek, które właśnie są na antenie Radia ZET.

Od początku istnienia, tj. od czerwca 2009 roku, aplikacja Radia ZET należy do czołówki najpopularniejszych polskich aplikacji dostępnych na App Storze.

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 125
Data opublikowania wpisu: sobota, 11 grudnia 2010, 12:01.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, Promocje w AppStore, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , , ,

1 komentarz. Napisz komentarz

  1. avatar

    Wojtas

    pozatym korzysta z multitaskingu i można słuchać radia w tle.