iPhone 3GS i Safari – najszybszy mobilny internet na rynku - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Dostępna w telefonie iPhone 3GS przeglądarka Safari jest najszybszą mobilną przeglądarką internetową spośród wszystkich dostępnych na rynku. Podstawowa aplikacja do przeglądania internetu w najnowszej odsłonie telefonu nie daje szans konkurentom i jest zdecydowanym numerem jeden.
Więcej informacji w dalszej części wpisu.

Dotychczas dostępna przeglądarka w telefonach marki iPhone 3G z oprogramowaniem w wersji 2.2.1 ustępowała prędkością innym aplikacjom wbudowanym w telefony G1, czy Palm Pre. Sytuacja ta jednak uległa diametralnej zmianie już po oficjalnej premierze najnowszej odsłony systemu iPhone OS oznaczonej numerem 3.0. Zaktualizowany iPhone 3G dorównuje prędkością najszybszemu dotychczas smartfonowi firmy Palm. Sytuacja jednak wygląda zupełnie inaczej w przypadku iPhone’a 3GS, w którym przeglądarka jest niemal trzykrotnie szybsza niż w Palm Pre czy iPhonie 3G, co stawia go na zdecydowanej pozycji lidera.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki testu Benchmarkiem SunSpider v0.9:

sunspider-benchmarking-tests-2009-06-22-580x705Źródło: KLIKNIJ

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 10
Data opublikowania wpisu: czwartek, 9 Lipiec 2009, 13:50.
Kategorie: Ciekawostki
Tagi:

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.