Maciej | 14:56 | 9.01.2011
W internecie pojawiły się informacje na temat kolejnego błędu odkrytego w iOS. Jest on bezpośrednio związany z funkcjonowanie klawiatury na iPhone z zainstalowanym firmware w wersji 4.1 lub 4.2.
Polega ona na błędnym wprowadzaniu liter. Chcemy nacisnąć np. H, J lub G, a tutaj żadnej reakcji lub wskakują nam inne znaki. Jest to problem występujący bardzo rzadko, możliwość trafienia na niego jest jak 1:40.
Jednak jeśli ...
Maciej | 14:36 | 9.01.2011
Prace Dev Team'u idą pełną parą, a świadczą o tym kolejne wydawane przez nich wersje redsn0w. Światło dzienne ujrzała wersja oznaczona numerami 0.9.7b5, która jest przeznaczona wyłącznie dla deweloperów.
Pozwala ona na wprowadzenie urządzenia posiadającego firmware 4.2.1 w tryb Jailbreak, chyba już bez większych problemów. Również został usunięty bardzo nurtujący błąd związany z bluetooth, które już funkcjonuje prawidłowo.
Dev Team wziął się też za nową ...
Michał | 20:04 | 8.01.2011
Od samego początku kiedy zobaczyłem iPhona, zastanawiałem się czy będzie możliwość zainstalowania na nim innego systemu niż OS. Minęły już ponad dwa lata i wygląda na to, że za jakiś czas będzie taka możliwość :) Poniższy film prezentuje działanie systemu Android w wersji 2.3 na iPhone 3G. System działa wbrew pozorom dosyć stabilnie, chociaż prezentacja trwa ok 2 minut. Zapewne cały czas będzie to udoskonalane, ...
Maciej | 19:26 | 8.01.2011
Kevin Rose, założyciel serwisu Digg.com postanowił znowu powróżyć nam z fusów. Tym razem jego przewidywania dotyczą nowej generacji iPad'a. Dla przypomnienia napiszę, że poprzednio skupił się na premierze iTV, która miała miejsce w ubiegłym roku.
Nasz jasnowidz twierdzi, że iPad 2 pojawi się za około 3-4 tygodnie, czyli w okolicach 1 lutego. Również przekazuje nam, że nowa generacja tabletu będzie posiadała wbudowane kamery z przodu i ...