Maciej | 14:56 | 9.01.2011
W internecie pojawiły się informacje na temat kolejnego błędu odkrytego w iOS. Jest on bezpośrednio związany z funkcjonowanie klawiatury na iPhone z zainstalowanym firmware w wersji 4.1 lub 4.2.
Polega ona na błędnym wprowadzaniu liter. Chcemy nacisnąć np. H, J lub G, a tutaj żadnej reakcji lub wskakują nam inne znaki. Jest to problem występujący bardzo rzadko, możliwość trafienia na niego jest jak 1:40.
Jednak jeśli ...
Maciej | 14:36 | 9.01.2011
Prace Dev Team'u idą pełną parą, a świadczą o tym kolejne wydawane przez nich wersje redsn0w. Światło dzienne ujrzała wersja oznaczona numerami 0.9.7b5, która jest przeznaczona wyłącznie dla deweloperów.
Pozwala ona na wprowadzenie urządzenia posiadającego firmware 4.2.1 w tryb Jailbreak, chyba już bez większych problemów. Również został usunięty bardzo nurtujący błąd związany z bluetooth, które już funkcjonuje prawidłowo.
Dev Team wziął się też za nową ...
Maciej | 19:26 | 8.01.2011
Kevin Rose, założyciel serwisu Digg.com postanowił znowu powróżyć nam z fusów. Tym razem jego przewidywania dotyczą nowej generacji iPad'a. Dla przypomnienia napiszę, że poprzednio skupił się na premierze iTV, która miała miejsce w ubiegłym roku.
Nasz jasnowidz twierdzi, że iPad 2 pojawi się za około 3-4 tygodnie, czyli w okolicach 1 lutego. Również przekazuje nam, że nowa generacja tabletu będzie posiadała wbudowane kamery z przodu i ...
Maciej | 11:22 | 8.01.2011
Niestety stało się to czego się obawialiśmy, czyli VLC Media Player został usunięty z AppStore. Powodem tego działania ze strony Apple były niezgodności aplikacji z GNU (General Public License) oraz warunkami korzystania z AppStore.
Jednak wypowiedz głównego twórcy aplikacji Rémi'ego Denis-Courmon'a nie wróży dobrego zakończenia tej historii. Prawdopodobnie aplikacja VLC Media Player nie wróci już do AppStore.
Poniżej znajduje się oryginalna wypowiedz Rémi'ego, z którą możecie się ...