Michał | 16:37 | 20.02.2009
Wooden Labyrinth 3D to gra, którą możemy kupić w AppStore za 2,39€. Pewnie większość z was kiedyś miała na swoim iPhone gierke o nazwie Labyrinth:) No ale może ktoś nie miał i nie wie o co w grze tej chodzi. Mianowicie przechylając iPhonem sterujemy kuleczką w taki sposób aby nie wpadła do żadnego otworu:P Gra bardzo wciągająca! Zresztą zobaczcie niżej:)
Michał | 15:29 | 20.02.2009
Na Appleblog pojawiły się informacje na temat gadu-gadu w wersji dla iPhone ..:::AppleBlog:::.. Prace nad aplikacją są już bardzo zaawansowane i większość funkcji już działa poprawnie. Więcej informacji znajdziecie na tym blogu:) POZDRAWIAM!
Michał | 15:39 | 19.02.2009
Firma EA Mobile pokazała screenshoty z gry Tiger Woods '09. Obecnie firma pracuje nad wersją gry dla iPhone. Niżej zamieszczam screeny z gry:)
Michał | 15:20 | 19.02.2009
Firma ABI Research oszacowała, że liczba telefonów z Wi-Fi wzrośnie dwukrotnie do końca 2010r w porównaniu z 2008r.
Większość nowych telefonów komórkowych posiada Wi-Fi. Rośnie także liczba hotspotów. Według analityka firmy ABI Research wzrost stosowania wi-fi przez producentów telefonów nie będzie we wszystkich przypadkach pezproblemowy. Nie wszystkie przedsiębiorstwa (operatorzy, producenci telefonów) pozwalają na przekazywanie głosu za pomocą technologii wi-fi.