Michał | 16:46 | 16.03.2009
W internecie pojawiły się plotki na temat nowości jakie ma wprowadzić Apple w firmware 3.0. Przypuszczalne nowości:
~Nowy SpringBoard
Będzie lepszy pod wieloma względami. Nareszcie będziemy mogli dzielić ikony na kategorie:) Oby się to sprawdziło!
~Funkcja kopiuj wklej
Aby włączyć tą funkcję trzeba będzie tapnąć dwoma palcami na dane słowo.
Michał | 16:37 | 16.03.2009
Już jutro (17 marca) dowiemy się co nowego firma Apple wprowadzi w firmware 3.0. Myślę, że wielu użytkowników oczekuje odblokowanego Bluetooth'a, MMS, kopiuj wklej... Czy tak będzie..? Poczekajmy jeszcze do jutra:) O wszelkich nowościach oczywiście poinformujemy:) POZDRAWIAM!
Michał | 15:08 | 13.03.2009
Pojawiła się bardzo ciekawa i przydatna aplikacja o nazwie "Cyder". Aplikacja jest dla systemu Windows. Dzięki aplikacji będziemy mogli pobrać aplikacje lub inne rzeczy z Cydia na swój komputer, a następnie wgrać na iPhone'a przez USB! Możemy oczywiście dodawać repozytoria. Myślę, że aplikacja BARDZO się przyda użytkownikom, którzy nie mają wi-fi w domu...
POBIERZ CYDER
Możemy kopiować aplikacje z iPhone'a na komputer i odwrotnie. Oczywiście żeby aplikacja ...
Michał | 20:10 | 12.03.2009
Plotka o prezentacji iPhone OS 3.0 potwierdziła się! We wtorek 17 marca podczas spotkania z prasą firma Apple zaprezentuje nowe oprogramowanie iPhone OS 3.0! Prawdopodobnie nowe oprogramowanie dla iPhone wejdzie do użytku po prezentacji nowego iPhone.