Michał
!

Email’n walk [AppStore]

Michał | 18:15 | 18.05.2009

Brak miniatury

Jeżeli boisz się pisać wiadomości e-mail idąc, to właśnie dla Ciebie powstała ta aplikacja;) Email'n walk umożliwia pisanie wiadomości e-mail np. gdy jesteś na spacerze. Nie musisz się bać, że się zagapisz, przewrócisz lub o inne nieprzyjemne historie. Pisząc wiadomość widzimy w tle obraz z kamery iPhone;) Możemy sobie spokojnie pisać, ale i tak będziemy wszystko widzieć to co mamy pod nogami;) Aplikacja kosztuje 0,99$. ...

!

Parachute Panic

Michał | 17:56 | 18.05.2009

Brak miniatury

Już wkrótce w AppStore pojawi się gra Parachute Panic. Oczywiście jeżeli gra pojawi się w internetowym sklepie, ponformujemy na blogu;) Niżej zamieszczam krótki filmik przedstawiający grę;)

!

Gra od Eminema;)

Michał | 11:06 | 17.05.2009

Brak miniatury

Pewnie większość z was słyszała, że Eminem przygotowuje grę, która ma pojawić się w AppStore;) Niżej trailer z tej gry;]

!

Czy tak będzie wyglądał odświeżony iPod nano?;)

Michał | 11:00 | 17.05.2009

Brak miniatury

Wczoraj pisałem o odświeżeniu iPod'a nano i Touch przez firmę Apple. Oba urządzenia prawdopodobnie zostaną wyposażone w taki sam aparat jaki jest w iPhone. Dzisiaj natknąłem się na pewne zdjęcie, które przedstawia iPod'a nano po odświeżeniu;) Oceńcie sami;)