Michał | 18:15 | 18.05.2009
Jeżeli boisz się pisać wiadomości e-mail idąc, to właśnie dla Ciebie powstała ta aplikacja;) Email'n walk umożliwia pisanie wiadomości e-mail np. gdy jesteś na spacerze. Nie musisz się bać, że się zagapisz, przewrócisz lub o inne nieprzyjemne historie. Pisząc wiadomość widzimy w tle obraz z kamery iPhone;) Możemy sobie spokojnie pisać, ale i tak będziemy wszystko widzieć to co mamy pod nogami;) Aplikacja kosztuje 0,99$. ...
Michał | 17:56 | 18.05.2009
Już wkrótce w AppStore pojawi się gra Parachute Panic. Oczywiście jeżeli gra pojawi się w internetowym sklepie, ponformujemy na blogu;) Niżej zamieszczam krótki filmik przedstawiający grę;)
Michał | 11:06 | 17.05.2009
Pewnie większość z was słyszała, że Eminem przygotowuje grę, która ma pojawić się w AppStore;) Niżej trailer z tej gry;]
Michał | 11:00 | 17.05.2009
Wczoraj pisałem o odświeżeniu iPod'a nano i Touch przez firmę Apple. Oba urządzenia prawdopodobnie zostaną wyposażone w taki sam aparat jaki jest w iPhone. Dzisiaj natknąłem się na pewne zdjęcie, które przedstawia iPod'a nano po odświeżeniu;) Oceńcie sami;)