Michał
!

Prezentacja ulepszonego przewijania w OS 3.0

Michał | 16:16 | 21.05.2009

Brak miniatury

Informowaliśmy kiedyś o nowej funkcji "płynnego przewijania" w aplikacji iPod. Teraz możemy zobaczyć jak to wygląda w praktyce na filmie zamieszczonym niżej. Oczywiście będzie można ustawić sobie szybkość przewijania do właśnych wymagań;)

!

Nike + w iPhone OS 3.0?!

Michał | 18:24 | 20.05.2009

Brak miniatury

Marco Sfreddo, członek iSpazio odkrył w nowym oprogramowaniu nową usługe;) Mianowicie jest to Nike +! Będzie można stworzyć konto Nike+ z poziomu iTunes!

!

iPhone Mini 3G

Michał | 18:18 | 20.05.2009

Brak miniatury

Czy tak wlaśnie wyglądałby iPhone Mini 3G (iPhone Nano)?

!

Trailer Sims 3 na iPhone;)

Michał | 18:07 | 20.05.2009

Brak miniatury