Michał | 14:05 | 24.05.2009
Szybszy procesor i więcej pamięci RAM: 95%
Wbudowany nadajnik FM: 10%
Magnetometr (kompas): 95%
Bardzo podobny wygląd do poprzednich modeli: 90%
Więcej pamięci 16 i 32 GB: 80%
Podświetlane logo Apple z tyłu: 20%
Brak metalowej obwódki przy wyświetlaczu: 20%
1,5 razy lepsza bateria: 60%
Nagrywanie i edycja wideo: 70%
Wyświetlacz OLED: 20%
Michał | 13:40 | 24.05.2009
Pisaliśmy kiedyś o nowej funkcji w OS 3.0, która daje możliwość usunięcia notatek poprzez potrząśniecie telefonem. Zamieszczam filmik, który przedstawia działanie tej funkcji.
Michał | 22:34 | 23.05.2009
Michał | 15:03 | 23.05.2009
Twórca aplikacji Photo Effects zamieścił w opisie sreenshot'y, które przedstawiają iPhone w trybie Jailbreak...;] Możemy to rozpoznać po aplikacjach jakie są zainstalowane na tym iPhone. Troszke śmieszna wpadka, ale Apple napewno nie będzie szczęśliwe, gdy zobaczy ten zrzut ekranu..;]