Lokomotywa – Julian Tuwim [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Ponadczasowy wiersz dla dzieci w zupełnie nowej i bardzo atrakcyjnej odsłonie. W roli lektora Piotr Fronczewski!

„Lokomotywa” Juliana Tuwima dzięki mistrzowskiej rytmice i świetnemu doborowi słów jest od lat doskonałym wierszem do nauki czytania i nieodłącznym elementem wychowania wielu pokoleń. Teraz, w swojej multimedialnej wersji, wkracza na nieosiągalny dotychczas poziom interakcji, by wychować kolejne.

Zapraszamy do kolorowego i sympatycznego świata, w którym spotkacie niepowtarzalnych bohaterów, zobaczycie bajeczne widoki oraz posłuchacie magicznej muzyki.

„Lokomotywa” to interaktywna podróż przez ponadczasowy wiersz, w której każdy wers jest przepięknie zilustrowany i wzbogacony o mnóstwo zabawnych animacji i dźwięków. Twoje dziecko nie tylko zachwyci się stroną graficzną i fabularną, ale także nauczy się łączyć treść wiersza z możliwością wykonywania prostych zadań wewnątrz aplikacji.

Zabawa z „Lokomotywą” pobudzi wrażliwość Twojego dziecka, dając mu możliwość napojenia spragnionych zwierząt, ułożenia rozsypanych kufrów czy posprzątania peronu po niesfornej małpce.

Dzięki prostym skojarzeniom, każde dziecko skończy „lekturę” wiersza z uśmiechem na twarzy i poczuciem przeżycia fascynującej przygody. Interaktywny świat „Lokomotywy” to inspirująca zabawa, która nie tylko pobudzi wyobraźnię, ale i zachęci Twoje dziecko do rozwijania chęci czytania.

Nasza aplikacja została dodatkowo wzbogacona o tradycyjną, kolorową książeczkę z przewracanymi kartkami, którą można samodzielnie przeczytać dziecku lub odtworzyć mistrzowską interpretację Piotra Fronczewskiego.

W aplikacji znajduje się również piosenka, która została skomponowana specjalnie dla dzieci. Rytmiczna muzyka i słowa podkreślają nastrój pasjonującej podróży. Takiego przeboju o lokomotywie nie znajdziecie nigdzie indziej!

„Lokomotywa” jest aplikacją przyjazną dla dzieci. Specjalne zabezpieczenia eliminują ryzyko bezpośredniego i przypadkowego połączenia z Internetem. Aby przejść do funkcji społecznościowych lub kupić i podarować w prezencie swoim znajomym aplikację, należy przytrzymać skrzynkę pocztową w menu przez pięć sekund.

Zalety aplikacji:
– inspirujące i pobudzające wyobraźnię ilustracje
– w roli lektora Piotr Fronczewski
– dwa tryby poznawania wiersza: interaktywny świat oraz tradycyjna książeczka (do wyboru wersja autoplay z lektorem lub samodzielne czytanie i przewracanie kartek)
– zabawne dźwięki i animacje
– proste aktywności rozwijające spostrzegawczość, koncentrację i zdolności manualne
– dedykowany podkład muzyczny oraz specjalna piosenka o lokomotywie
– brak bezpośredniego połączenia z funkcjami społecznościowymi i zakupowymi

Po więcej informacji na temat aplikacji zapraszam na stronę dewelopera. Dodatkowo zachęcam do pobrania wycinanek i kolorowanek dla dzieci oraz tapety na iPada i komputer: KLIK

KONKURS
Dzisiaj możecie wygrać tylko jeden kod na aplikację Lokomotywa – Julian Tuwim. Konkurs jest bardzo prosty. Wystarczy jedynie odpowiedzieć na poniższe pytanie. Pierwsza poprawna odpowiedź wygrywa. Do dzieła!

W którym wagonie „Lokomotywy” Juliana Tuwima są kufry, paki i skrzynie?

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 377
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:20.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi: , , ,

2 komentarze. Napisz komentarz

  1. avatar

    Cinek

    Proste, w 10 ;]

  2. Bardzo dobra odpowiedz. Kod został już wysłany, więc książeczka będzie jak znalazł na dzisiejszy wieczór 😉