Zabawy dla dzieci [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Dziesięć niezwykłych gier, które bawiąc uczą. Wystarczy wcisnąć „Graj” i wesoły robot o imieniu Tina poprowadzi Twoje dziecko przez całą aplikację.

Zabawy dla Dzieci składają się z dziesięciu interaktywnych gier edukacyjnych dla najmłodszych. Rozpoznawanie kolorów, liczenie i zbijanie baniek mydlanych, układanie puzzli, odgadywanie odgłosów zwierząt to tylko kilka z gier, które znalazły się w aplikacji.

Gry są wybierane losowo. Każda z nich ma interaktywne animacje wsparte dźwiękami oraz nagraniem polskiego lektora. Poprzez zabawę dzieci poznają zwierzęta, owoce, warzywa, kolory i liczby. Uczą się znajdować podobieństwa i różnice.

Zgodnie z zasadą, że dziecko powinno być chwalone za osiągnięcia, dołączony system nagród jest dodatkową motywacją do rozwiązywania poszczególnych zadań:

1. Wrzuć piłkę w odpowiednim kolorze do kosza (NOWOŚĆ!)
2. Układanie do pary kolorowych skarpetek.
3. Odgadywanie odgłosów zwierząt.
4. Znajdowanie różnic.
5. Wskazywanie zwierzątka morskiego, które nie pasuje do pozostałych.
6. Szukanie dwóch takich samych obrazków.
7. Układanie z kawałków owoców i warzyw.
8. Zbijanie i liczenie baniek mydlanych.
9. Wskazywanie pokarmu, które je dane zwierzątko.
10. Nauka kolorów z dinozaurami.

Łatwa nawigacja, proste zadania oraz pomoc wesołej Tiny, która w bezpośredni sposób wyjaśnia co należy zrobić w każdej z gier sprawia, że aplikacja jest bardzo przyjazna dla naszych pociech.

Możesz towarzyszyć swojemu dziecku w zabawie, ale nie musisz. Dzieci, które przetestowały aplikację zgodnie stwierdziły, że jest rewelacyjna i włączają ją od teraz codziennie.

Aplikacja jest zintegrowana z Game Center. Ukończ rundę 10 gier i wybierz naklejkę. Im więcej naklejek zgromadzisz, tym więcej punktów zyskasz.

Miłej zabawy i nauki!


4KWAJ743EM77
7NT3LMNEMEJL

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 85
Data opublikowania wpisu: środa, 13 lutego 2013, 10:09.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi: , , ,

1 komentarz. Napisz komentarz

  1. avatar

    Cinek

    7NT3LMNEMEJL – użyty, dzięki.