Moje Pierwsze Słowa [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Moje Pierwsze Słowa to polskojęzyczna aplikacja, która jest skierowana do zaczynających uczyć się mówić dzieci.
Program zawiera 88 dużych, kolorowych kart uporządkowanych w 11 kategoriach (AGD, łazienka, meble, naczynia, owady, owoce, zwierzęta, pojazdy, ubrania, warzywa, zwierzęta wodne) i jest bardzo prosty w nawigacji.
Na każdej karcie jest wyraźny obrazek, który jest podpisany i czytany przez lektora w języku polskim (głos kobiecy). Niektóre z kart są wzbogacone animacjami i charakterystycznymi dla zilustrowanych przedmiotów i zwierząt zabawnymi odgłosami.

Aplikacja zawiera również 4 proste gry, dzięki którym Twoje dziecko może w łatwy i przyjemny sposób utrwalić swoją wiedzę. Są to zgadywanki, w których dziecko zbiera punkty za każdą poprawną odpowiedź.
Zabawa polega na wskazaniu właściwego przedmiotu lub zwierzaka czytanego przez lektora (do wyboru są cztery obrazki). Każda z 4 zgadywanek składa się z 22 poziomów i jest wzbogacona o system nagród i tabelę z wynikami.


APKMTNNJW3NN
7TL3MR64EYNW
3LL44HHTPA3M

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 69
Data opublikowania wpisu: wtorek, 12 lutego 2013, 10:06.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi: , , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.