FreeMyApps, czyli darmowe karty podarunkowe - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Czy słyszeliście o FreeMyApps? Nie? Jest to serwis istnieją już od kilku miesięcy, którego działanie jest bardzo proste i nie wymaga od nas nadmiernego wysiłku.

Co i jak?

Zaczynając swoją przygodę z FreeMyApps musisz korzystając z urządzenia mobilnego udać się pod ten adres. Dzięki niemu będziesz mógł zainstalować profil, który umożliwi weryfikację instalacji programów.

Kolejną czynnością jest wybór aplikacji sponsorowanych. Za pomocą specjalnego linku każdorazowo będziemy przenoszeni do AppStore.

Po zakończeniu instalacji musimy uruchomić każdą aplikację bez wyjątków. Wystarczy minuta i gotowe

Czasami zdarza się, że po instalacji programu trzeba wykonać konkretną czynność, która jest dokładnie opisana. Zwykle w takim przypadku otrzymujemy więcej kredytów.

Po spędzeniu kilku dni z aplikacją i regularnym wykonywaniu ofert będziemy mogli zamienić nasze kredyty na wybraną kartę podarunkową. Po przejściu do zakładki „Gifts” mamy szeroki wybór nagród począwszy od kart podarunkowych do AppStore, a skończywszy nawet na subskrypcji w Hulu+ cokolwiek to jest.

Każde 300 kredytów jest równowartością 1 USD. Najtańszy gift card o wartości 10 USD to wydatek 3000 kredytów.

Z tego co wiem to jedyną trudnością w korzystaniu z aplikacji jest konieczność posiadania amerykańskiego konta AppStore. Zapewne dla wielu z Was nie będzie to problemem.

Jeżeli chcecie za darmo, bez Jailbreak’a oraz niepotrzebnych trudności instalować płatne aplikacje na swoich urządzenia zachęcam do skorzystania z FreeMyApps…

 

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 815
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 12:24.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , , , ,

2 komentarze. Napisz komentarz

  1. Działa komuś naliczanie punktów? mi stanęło na 1206 a później nie chce naliczać, a support ma mnie głęboko w poważaniu…

  2. Mi również nie działa, więc przestałem korzystać z tego systemu. Szkoda, że tak podchodzą do użytkowników.